Prowadząc Dziennik Sukcesu, dowiadujesz się więcej o sobie, o świecie i prawach sukcesu. W rezultacie lepiej rozumiesz siebie i swoje pragnienia. A to sprawia, że jesteś w stanie zrozumieć innych. Pełne zrozumienie siebie i tajemnicy wszechświata to ideał, którego nigdy nie można w pełni osiągnąć. Ale możesz podejść trochę bliżej.
Jeśli naprawdę chcesz ruszać swoje życie do przodu, nie zapomnij prowadzić Dziennika Sukcesu. Ponieważ kiedy zrozumiesz, w jaki sposób Twoje działania doprowadziły do pozytywnego wyniku, będziesz miał dosłownie własną receptę na sukces na wyciągnięcie ręki!

Lista głównych funkcji

Co zainspirowało nas do stworzenia aplikacji Dziennik Sukcesu?

Do stworzenia tej aplikacji zainspirowała nas książka „Kira i pies o imieniu Money” autorstwa Bodo Szefera.

Autor napisał tę książkę dla dzieci, aby nauczyć je aspektów finansowych związanych z pieniędzmi. Została napisana jak historia małej dziewczynki Kiry, a tu psa o imieniu „Pieniądze”. Pies uczy Kirę, jak stawiać sobie cele i zarabiać na ich osiągnięciu. Mimo że książka jest dla dzieci, uznaliśmy ją za bardzo interesującą i użyteczną nawet dla dorosłych, ponieważ się otwiera, może na pierwszy rzut oka proste rzeczy i wszystko znane, ale zawsze nigdy nieużywane w życiu. Jedną z kluczowych rzeczy w tej książce jest prowadzenie Dziennika Sukcesu. Motywuje się do oparcia się na przeszłych historiach, aby uzyskać dowody, że poradzisz sobie ze wszystkim w przyszłości. Aplikacja Dziennik Sukcesu to narzędzie do analizy każdego osiągnięcia i określenia, jakie były motory sukcesu. Poszukaj sposobów na poprawę i nie skupiaj się na porażkach.

Jeśli wcześniej przyszło ci do głowy, dlaczego coś nie wyszło, teraz będziesz bardziej skoncentrowany na tym, co powinno się wydarzyć. Zaczniesz szukać sposobów rozwiązania problemu, a nie przeprosin za porażkę. Strach pojawia się, gdy wyobrażamy sobie, że nasz plan się nie powiedzie. Im więcej myślimy o tym, co może się źle skończyć, tym bardziej się boimy. Ale kiedy czytasz swoje historie w aplikacji Dziennik Sukcesu, skupiasz się na swoich osiągnięciach. Pomaga to sobie wyobrazić, jak wszystko potoczy się dobrze. To właśnie sprawia, że ​​aplikacja Dziennik Sukcesu jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle innych motywacyjnych aplikacji.

Mamy nadzieję, że ta aplikacja będzie przydatna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

O modelu biznesowym

Nie chcemy budować relacji handlowych z naszymi klientami, wolimy raczej budować ich zaufanie. Dlatego wszystkie funkcje aplikacji są bezpłatne. Jeśli użytkownik chce wesprzeć projekt, może zostawić napiwek.

success-journal-press-relise