Під час ведення Журналу Успіху ви дізнаєтесь більше про себе, про світ та закони успіху. Як результат, ви краще розумієте себе та свої бажання. І це дає змогу зрозуміти інших. Повністю зрозуміти себе і таємницю Всесвіту – це ідеал, який ніколи не можна досягти повною мірою. Але можна трохи наблизитися до цього.
Якщо ви дійсно хочете рухати своє життя вперед, не забудьте вести Журнал Успіху. Тому що, коли ви зрозумієте, як ваші дії призвели до позитивного результату, ви буквально матимете власну формулу успіху під рукою!

Список функціоналу

Для створення цього додатка нас надихнула книга «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефера.

Автор написав цю книгу для дітей, щоб навчити їх фінансових аспектів, пов’язаних з грошима. Це було написано як розповідь про маленьку дівчинку Кіру і її собаку на ім’я Мані. Собака вчить Кіру встановлювати цілі та заробляти гроші для її досягнення. Попри те, що це книга для дітей, ми вважаємо її дуже цікавою і корисною навіть для дорослих. Можливо, на перший погляд деякі речі виглядають простими та всім відомими, однак дорослі так рідко використовують їх в житті! Однією з ключових речей цієї книги є ведення Журналу Успіху. Це мотивує себе спиратися на минулі історії для підтвердження того, що ви можете впоратися з усіма викликами у майбутньому. Додаток Журнал Успіху — це інструмент для аналізу кожного досягнення та визначення того, якими були рушії успіху. Шукайте шляхи, які можна вдосконалити, і не зосереджуйтесь на невдачах.

Якщо раніше вам спало на думку, чому щось не вийшло, тепер ви станете набагато сконцентрованішими на тому, що має статися. Ви почнете шукати шляхи розв’язання проблеми, а не вибачення за невдачу. Страх з’являється, коли ми уявляємо, що наш план не вдасться. Чим більше ми думаємо про те, що може вийти погано, тим більше ми боїмося. Але коли ви читаєте свої історії в додатку Журнал Успіху, ви зосереджуєтесь на своїх досягненнях. Це допомагає уявити, як все вийде добре. Саме це робить Журнал Успіху унікальним і відрізняє його від інших мотиваційних додатків.

Ми сподіваємося, що цей додаток буде корисним і дорослим, і дітям.

Про бізнес-модель

Ми не хочемо будувати комерційні відносини з нашими клієнтами, а більше отримати їх довіру. Ось чому всі функції програми безкоштовні. Якщо користувач бажає підтримати проект, він може залишити чайові.

success-journal-press-relise