Travel Hacks
Następny poziom podróży

Aplikacja Travel Hacks to społeczność dla podróżników z całego świata, która pozwala odkrywać najlepsze miejsca do podróży, zjeść pyszne lokalne jedzenie, poznać wspaniałych ludzi, spróbować wyjątkowej zabawy i wielu innych przydatnych hacków. Podziel się wyjątkowymi wrażeniami z podróży z całym światem. Opowiedz o swoich przydatnych hackach, które zadziałały dla Ciebie i pomogą innym.

Chcesz odwiedzić najciekawsze i najbardziej ukryte miejsca na naszej Ziemi za darmo lub z niewielkim budżetem?🌏
Z nami możesz to zrobić! Jesteśmy społecznością dla podróżników z całego świata.

Naszą misją jest odkrywanie najlepszych miejsc turystycznych, jedzenie pysznych lokalnych potraw, poznawanie wspaniałych ludzi, próbowanie wyjątkowej zabawy i wielu innych niezapomnianych wrażeń.

Możesz coś zmienić☝️
Dołącz do nas i podziel się swoimi wyjątkowymi wrażeniami z podróży z całym światem. Opowiedz o swoich przydatnych hackach, które zadziałały dla Ciebie i pomóż innym.

Podróżowanie jest fajne
To jest fakt. Innym dobrze znanym faktem jest to, że podróżowanie nie zawsze jest łatwe, płynne lub wygodne. Oczywiście najlepiej jest opisać wszystkie wpadki w ramach zabawy, jednak lepiej ich unikać.

Aby zapewnić, że podróżowanie przebiegało tak bezboleśnie, jak to tylko możliwe, zebraliśmy najlepsze triki podróżnicze, jakie kiedykolwiek istniały. Niezależnie od tego, czy szukasz porad dotyczących zakwaterowania, tanich sposobów transportu, porad dotyczących jedzenia i napojów, czy tylko ogólnych porad dotyczących podróży, mamy dla Ciebie wszystko.

Lista kluczowych funkcji

Kim jesteśmy?

Jesteśmy podróżnikami po całym świecie, którzy wiedzą, jak czasami trudno jest znaleźć naprawdę wartościowe informacje o najlepszych trasach podróży, zapierających dech w piersiach miejscach, tradycyjnym smacznym lokalnym jedzeniu i niezapomnianej zabawie.

Ponadto wszyscy chcemy pomagać ludziom, dzieląc się naszym wyjątkowym doświadczeniem, udzielając przydatnych wskazówek.

Copyright 2020 TripExBud | All Rights Reserved | App Store is a service mark of Apple Inc.